Fórum nerezářů 2018 5. konference o korozivzdorných ocelích

29. – 31. října 2018, Mikulov
hotel VOLARIK
Fórum nerezářů 2018
5. konference o korozivzdorných ocelích

Redakce časopisu FocusNerez pořádá 5. ročník konference pro zpracovatele, uživatele a obchodníky s korozivzdornou ocelí ­ Fórum nerezářů 2018, která se bude konat 29. ­ 31. října 2018 v hotelu VOLARIK v Mikulově.
Letošní Fórum nerezářů programově naváže na předchozí čtyři ročníky této konference. Změnou bude opět místo konání Fóra, které se letos přesune z Krkonoš do Mikulova. V odpoledních hodinách příjezdového dne organizuje pořadatel neformální zahájení konference ­ výstup na Svatý kopeček s welcome drinkem a následnou večerní prohlídkou města. Účastníci konference tak budou moci nasát příjemnou atmosféru tohoto vinařského regionu a historického města Mikulova.

Více ve FocusNerez 04/2018

About the author

Verbunden

Newsletter
close slider

!function(e,t,n,c,r,a,i){e.Newsletter2GoTrackingObject=r,e[r]=e[r]||function(){(e[r].q=e[r].q||[]).push(arguments)},e[r].l=1*new Date,a=t.createElement(n),i=t.getElementsByTagName(n)[0],a.async=1,a.src=c,i.parentNode.insertBefore(a,i)}(window,document,"script","https://static.newsletter2go.com/utils.js","n2g");var config = {"container": {"type": "div","class": "","style": ""},"row": {"type": "div","class": "","style": "margin-top: 15px;"},"columnLeft": {"type": "div","class": "","style": ""},"columnRight": {"type": "div","class": "","style": ""},"label": {"type": "label","class": "","style": ""}};n2g('create', 't5up6a9j-ckys39ib-ps9');n2g('subscribe:createForm', config);

Kontaktní formulář
close slider

Zpráva pro Focus Nerez