Od roku 1990 poskytuje StainlessSteelFocus zprávy, komentáře a analýzy z anglického a mezinárodního trhu korozivzdorných ocelí. Přináší zprávy o hospodaření firem a firemní profily, tržní nabídky a poptávky, prognózy a ceny. Zvláštní pozornost věnuje trhu surovin s niklem, chromem a korozivzdorným šrotem, který ovlivňuje vývoj trhu s ušlechtilou ocelí.

StainlessSteelFocus je odborný časopis, který přináší každý měsíc důležitá data a analýzy rozhodujících aspektů, které udávají hlavní směr ve vývoji průmyslu korozivzdorných ocelí, a to v celosvětovém měřítku. StainlessSteelFocus je celosvětově významným nositelem informací a zpráv o průmyslu ušlechtilých ocelí a společně s internetovým portálem www.stainless-steel-focus.com nabízí společnostem, které chtějí nabídnou své produkty a služby v celém světě, kompletní mediální servis.

StainlessSteel Focus vychází měsíčně v průměrném nákladu 8 500 ks. Využijte našeho časopisu, který je zaměřen přímo na Vaši branži a pro Vaši firmu důležité účastníky trhu! Společně s námi máte možnost uplatnit potenciál Vaší společnosti na stále rostoucím trhu.

Chtěli byste prezentovat Vaši firmu ve Stainless Steel Focus? Rádi Vám připravíme individuální nabídku Vaši kampaně.

Kontaktujte nás:

Pavlína Opletalová

Tel. +420 596 110 320

p.opletalova@focus-nerez.com